Su Kulesi

Professional Plastic System Solutions

Su Kulesi

SU KULELERİ

PPSS olarak standart su kulelerinin yanı sıra kapalı devre su kulesi modellerimizi de hizmetinize sunmaktayız. Bilindiği üzere su kulelerinin açık sistem oluşundan dolayı proses suyunun kirlenmesi ve kireçlenme uzun vadeli kullanımda ciddi problem teşkil etmektedir. Buna bağlı olarak cihazlarda kapasite düşüşü yaşanmaktadır. Kapalı devre su kulesi modellerimiz ile proses suyu ile kule suyunu birbirinden ayırarak prosesinizi güvence altına alıyoruz. Ayrıca tüm modellerimiz modüler tasarlanmış olup, kapasite ihtiyacına bağlı olarak seri veya paralel olarak birbirine bağlanabilmektedir.

Standart Su Kulesi PPSS-SK-200

Suyun buharlaşma özelliğinden ve havanın yaş termometre sıcaklığından istifade edilerek soğutma yapması için tasarlanmış bilinen modeldir.

Kapalı Devre Su Kulesi PPSS-HYB-200

Proses suyu ile kule suyunu birbirinden ayırmak için ilave olarak Evaporatör yer almaktadır. Bu sayede proses suyunuzda dış etkenlere bağlı olarak kirlenme veya su kaybı oluşmamaktadır.

Kuru Soğutuculu Kapalı Devre Su Kulesi PPSS-HYB-200-PLUS

Evaporatörün yanı sıra ilave olarak kuru soğutma ünitesi sisteme adapte edilmiştir. Özellikle yüksek sıcaklıklı su dönüşlerinde ön soğutma yapılarak cihaz üzerine binen yük azaltılmakta ve kapasite artışı sağlanmaktadır.

Ürünler

PPSS-HYB-200-PLUS

  • Kapasitesi: 300 (kW)
  • Toplam Enerji Tüketimi: 2 (kW)

PPSS-SK-200

  • Kapasitesi: 220 (kW)
  • Toplam Enerji Tüketimi: 2 (kW)

PPSS-HYB-200

  • Kapasitesi: 220 (kW)
  • Toplam Enerji Tüketimi: 2 (kW)